Haber

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde Galatasaray, F.Bahçe’yi 2-1 mağlup etti.

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde 10. hafta maçları yapıldı.

Bugün oynanan maçlar arasında öne çıkan Galatasaray Petrol Ofisi-Fenerbahçe Petrol Ofisi derbisini sarı-kırmızılılar, 2-1 kazandı. Haftaya 3. sırada giren Galatasaray, F.Bahçe’nin puan kaybettiği haftada lider Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET ile karşı karşıya gelirken liderlik koltuğuna oturdu.

Ligde oynanan maçlar sonrasında alınan sonuçlar şöyle:

Fatih Vatanspor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET: 1-1

Beylerbeyi-Hakkarigücü: 2-2

Amed Sportif Faaliyetleri- Ataşehir Belediyespor: 2-1

Wulfz Fatih Karagümrük- Karadeniz Ereğli Belediyespor: 0-3

Beşiktaş JK United Ödeme-Bitexen Adana İdmanyurduspor: 2-0

ALG Spor-Bitexen 1207 Antalyaspor: 2-1

Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor-Trabzonspor: 4-1

Galatasaray Petrol Ofisi-Fenerbahçe Petrol Ofisi: 2-1

sıralamalar

Ligde 10. hafta sonunda oluşan puan durumu şöyle:

TAKIMLAR O G B. M. A. e AVCILIK P.
1.GALATASARAY PETROL OFİSİ 10 9 0 bir 24 6 18 27
2.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET 10 8 2 0 28 4 24 26
3.FENERBAHÇE PETROL OFİSİ 10 8 0 2 22 5 17 24
4.ALG SPOR 10 7 2 bir 17 7 10 23
5.BEŞİKTAŞ JK UNITED ÖDEME 10 6 2 2 22 7 15 20
6.BEYLERBEYİ 10 6 2 2 21 7 14 20
7.WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 10 4 2 4 18 14 4 14
8.KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESPOR 10 4 bir 5 14 10 4 13
9.FATİH VATANSPOR 10 3 3 4 12 18 -6 12
10.HAKKARIGÜCÜ 10 3 2 5 12 21 -9 11.
11.AMED SPOR FAALİYETLERİ 10 2 4 4 10 15 -5 10
12.DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYASPOR 10 2 2 6 10 19 -9 8
13.TRABZONSPOR 10 2 2 6 9 20 -11. 8
14.BITEXEN 1207 ANTALYASPOR 10 0 4 6 4 17 -13 4
15.BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 10 bir bir 8 4 32 -28 4
16.ATAŞEHİR BELEDİYESPOR 10 0 bir 9 6 31 -25 bir

Gelecek haftanın programı

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde 19 Kasım Pazar günü oynanacak 11. hafta maçlarının programı şöyle:

12.00 Hakkarigücü-Galatasaray Petrol Ofisi (Merzan Şehir)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor- Fatih Vatanspor (Şehir Vefa Karakurdu)

13.00 Ataşehir Belediyespor-Trabzonspor (İBB Esatpaşa)

13.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Zeytinköy Saha No:2)

13.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Amed Sportif Faaliyetleri (Muharrem Gülergin)

14.00 F.Bahçe Petrol Ofisi-Beşiktaş JK United Ödemesi (Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri)

14.00 ALG Spor-Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor (Batur)

14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Beylerbeyi (Osmanlı)

derelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu